Tworzymy z pasją

Studio Fotografii i Grafiki Reklamowej Abakus powstało w 1991 roku. Materiały reklamowe wykonujemy kompleksowo - od idei reklamy poprzez fotografię i projekt, po druk.

Nasza działalność skupia się przede wszystkim na fotografii reklamowej, głównie tekstyliów, mody, biżuterii, wnętrz oraz mebli. Dzięki dużemu doświadczeniu realizujemy także dowolne sesje zdjęciowe na życzenie klienta. Podejmujemy się nietypowych zadań, jak np. wykonywanie dokumentacji fotograficznej zbiorów muzealnych. Nasze fotografie znalazły zastosowanie w szeregu katalogów handlowych wielu producentów w Polsce i Europie.

Dysponujemy studiem fotografii reklamowej o dużej powierzchni ze znacznym zapleczem aranżacyjnym wnętrz. Studio jest wyposażone w profesjonalne lampy błyskowe o dużej mocy oraz aparaty cyfrowe, którymi wykonujemy fotografię reklamową dla najbardziej wymagających klientów.

Projekty graficzne opracowuje zespół grafików pracujący na najnowszych wersjach oprogramowania DTP (Quark Xpress, Adobe: InDesign, Photoshop, Illustrator) na komputerach MAC i PC. Dzięki posiadaniu własnej drukarni mamy wpływ na nasz produkt na każdym etapie jego realizacji.

Nasza siedziba znajduje się w Kolbuszowej. Gdy tylko to możliwe preferujemy kontakt bezpośredni, jednakże nasi Klienci często pochodzą z różnych stron lub spoza kraju. W takim wypadku zazwyczaj wymieniamy uwagi i sugestie poprzez internet bądź telefonicznie. Doświadczenie pozwala nam także w takich przypadkach, zrealizować projekt zgodny z wymaganiami zleceniodawcy.

Zaufali nam:

Ostatnia realizacja: